Personal

VD

Anders Gustafsson

VD Direkttelefon: 0583-810 42 Mobiltelefon: - E-post: anders@askersundsbostader.se

Kundservice

Maja Högberg

Kundservice, uthyrning Direkttelefon: 0583-810 50 Mobiltelefon: - E-post: maja@askersundsbostader.se

Veronica Åhs

Kundservice, uthyrning Direkttelefon: 0583-810 50 Mobiltelefon: - E-post: veronica@askersundsbostader.se

Ekonomi

Jan-Olov Öhrman

Ekonomichef Direkttelefon: 0583-81052 Mobiltelefon: - E-post: jan-olov@askersundsbostader.se

Monica Pettersson

Ekonomiassistent Direkttelefon: - Mobiltelefon: - E-post: monica@askersundsbostader.se

Petra Johansson

Ekonomiassistent Direkttelefon: 0583-810 79 Mobiltelefon: - E-post: petra@askersundsbostader.se

Arbetsledare

Johan Brunnberg

Arbetsledare Direkttelefon: - Mobiltelefon: - E-post: johan@askersundsbostader.se

Fastighetsförvaltare

Peder Karlsson

Fastighetsförvaltare Direkttelefon: - Mobiltelefon: - E-post: peder@askersundsbostader.se

Fastighetsservice

Christer Larsson

Drifttekniker Direkttelefon: - Mobiltelefon: - E-post: christer@askersundsbostader.se

Daniel Niklasson

Elektriker Direkttelefon: - Mobiltelefon: - E-post: daniel@askersundsbostader.se

Fastighetsskötare

Yttre skötsel

Henrik Törnquist

Yttre skötsel Direkttelefon: - Mobiltelefon: - E-post: henrik@askersundsbostader.se

Juha Bäckman

Yttre skötsel Direkttelefon: - Mobiltelefon: - E-post: juha@askersundsbostader.se

Tomas Danielsson

Yttre skötsel Direkttelefon: - Mobiltelefon: - E-post: tomas@askersundsbostader.se